امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137585
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع  دیپلماتیک از عدم برگزاری و تعویق مجدد دور جدید مذاکرات صلح در لیبی تحت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، منابع  دیپلماتیک از عدم برگزاری و تعویق مجدد دور جدید مذاکرات صلح در لیبی تحت هدایت سازمان ملل که قرار بود امروز دوشنبه برگزار شود، خبر دادند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، بنابر اعلام منایع دیپلماتیک، مذاکرات با هدف پایان دادن به مناقشه جاری در لیبی تحت هدایت و سرپرستی سازمان ملل متحد که قرار بود امروز دوشنبه برگزار شود، طبق برنامه پیش نرفته و برگزار نخواهد شد.

بر اسا این گزارش، سازمان ملل در نظر داشت امروز دور جدیدی از مذاکرات را میان دو دولت رقیب لیبی برگزار کند اما رایزنی‌هایی که از ماه‌ها پیش آغاز شده، هنوز نتیجه‌ای در پی نداشته و این در حالیست که اوضاع این کشور در حال وخیم‌تر شدن است.

«برنادینو لئون» فرستاده ویژه سازمان ملل به لیبی، ماه گذشته اعلام کرد که طرفین متخاصم در این کشور موافقت خود با برگزاری نشست صلح در روز 5 ژانویه 2015 را اعلام کرده‌اند.

این در خالیست که منابع دیپلماتیک هم‌اکنون ضمن اعلام عدم برگزاری این نشست خاطرنشان کرده‌اند که در حال حاضر هیچ تاریخی برای ازسرگیری این مذاکرات تعیین نشده است.انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها