امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137589
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در ادامه مبارزه خود با گروه‌های تروریستی مسلح عملیات‌

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در ادامه مبارزه خود با گروه‌های تروریستی مسلح عملیات‌ های دقیقی را در تعدادی از روستاها و شهرک‌های ریف شرقی حمص، واقع در مرکز سوریه به اجرا گذاشتند.

این درحالی است که تظاهرات اهالی کوی «الوعر» در شهر «حمص» علیه گروه‌های مسلح تروریستی وارد سومین روز خود شد و اهالی این منطقه از گروه‌های مسلح مستقر در کوی‌اشان خواستند، ضمن مذاکره با ارتش سوریه و دستیابی توافق با این نیروها، توافقنامه‌ای امضا کنند که موجب برقراری آتش‌بس در این کوی شود.

اما عناصر مسلح با حمله به تظاهر کنندگان و شلیک به سمت مردم تلاش کردند، آنها را متفرق کنند. در اثر شلیک عناصر مسلح به تظاهر کنندگان کوی الوعر شماری زخمی شدند و عناصر مسلح شماری را بازداشت کردند.

از سوی دیگر، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در این کوی الوعر تلاش عناصر مسلح برای نفوذ از بوستان‌های الوعر و خیابان الخراب به منطقه «ام القصب» را دفع کردند تا درپی آن درگیری‌های شدیدی بین دو طرف رخ دهد.

در ریف شرقی حمص نیز توپخانه ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح مستقر در مناطق «عقیربات» و «ام الریش» را هدف قرار داد و برای پنجمین روز متوالی نیروهای ارتش سوریه تلاش عناصر مسلح منطقه «السلطانیه» برای نفوذ به روستاهای «المخرم» و «جب الجراح» را ناکام گذاشتند.

این تروریست‌ها تلاش داشتند با استفاده از نامساعد بودن هوا به این دو منطقه نفوذ و مواضع جدیدی برای خود ایجاد کنند.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها