امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137597
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی در گزارشی اختصاصی از وضعیت ناگوار ناوگان پهپادی این کشور خبر ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی در گزارشی اختصاصی از وضعیت ناگوار ناوگان پهپادی این کشور خبر داد.

 پایگاه «دیلی بیست» آمریکا در گزارشی نوشت: «بر اساس گفته مقامات ارشد نظامی و گزارش داخلی و غیرعلنی که به دست دیلی بیست رسیده، ناوگان پهپادی نیروی هوایی ارتش آمریکا به مرحله و نقطه شکست رسیده است».

در این گزارش تاکید شده که علی رغم دارا بودن اندازه کافی پهپادهای MQ-1 Predator و MQ-9 Reaper،‌ نیروی هوایی ارتش آمریکا نیروی انسانی مورد نیاز برای استفاده از آنها را ندارد.

در گزارش داخلی و غیرعلنی مقامات نظامی ارشد آمریکایی آمده است: «"فرماندهی پیکار هوایی" معتقد است که ما در حال دریافت سیلی از درخواستهای "فرماندهی پیکار" برای افزایش آمادگی و توانمندی پایگاه پهپادی برای سالهای پیش رو هستیم و این موضوعی برای نگرانی جدی است».

در این گزارش تاکید شد: «نیروی هوایی ارتش آمریکا می‌گوید نیروهای پهپاد آن به محدودیت برخورده و محدودیت دارد. این ناوگان در نقطه شکست است و برای مدت‌ها است که این چنین بوده است».

یک مقام ارشد نظامی ناشناس در این باره به «دیلی بیست» گفت: «آنچه که اکنون متفاوت  بوده، آن است که تعمیرات سطحی و جزئی دیگر جواب نمی‌دهد».

به گفته این پایگاه آمریکایی،‌ مشکل نیروی انسانی در ناوگان پهپادی آمریکا به حدی شدید بوده که نیروی هوایی از پنتاگون درخواست کرده در تقاضا برای دریافت 65 پهپاد جدید،‌«تجدیدنظر» کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها