امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۱۱:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1376
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 281
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: آقای ابوترابی بنده یک ساعت است که تذکر دارم و جنابعالی به آن توجهی نمی‌کنید.

وی با بیان اینکه باید از شان و منزلت مجلس دفاع کرد، خطاب به ابوترابی‌ که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت، اظهار داشت: در تذکر قبلی شما تریبون من را قطع کردید چون اطلاعات کافی نداشتید و بعد از اینکه بنده مطالب را خدمت شما آوردم مشاهده کردید که مطالب به همان صورتی بود که بنده اشاره کردم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس همچنین تصریح کرد: نباید اینگونه باشد که هر کس بخواهد هر حرفی را بزند و باید شان و جایگاه مجلس رعایت شود. اما متاسفانه شما در قبال رعایت نکردن شان مجلس سکوت کردید.

وی ادعای دستکاری صحبت‌های نمایندگان در صحن، در مشروح مذاکرات مجلس را مصداق رعایت نکردن شان مجلس برشمرد و گفت: چرا باید دوستان چنین سخنانی را در مجلس مطرح کنند و باید همگان شان مجلس را رعایت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها