امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137615
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 20
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش ...

حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به تمدید بازداشت شیخ علی سلمان اظهار داشت: حکومت بحرین شرایط حساس و پیچیده منطقه را درک کند و هشدارهای مقامات سیاسی ، مراجع دینی و خیرخواهان منطقه را در آزادی فوری شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت دموکراتیک الوفاق جدی بگیرد.

وی تصریح کرد:  بی تردید حکومت بحرین با نقض سیستماتیک حقوق بشر و تداوم چنین اقداماتی به افراط گرایان آدرس غلط  داده و امنیت بحرین و منطقه را با مشکل مواجه می سازد.

معاون وزیر خارجه عنوان کرد: استمرار سیاست سرکوب و خشونت در بحرین نگران کننده بوده و معتقدین به روش دموکراتیک و گفتگوی ملی را ناامید و این کشور را به سمت بحران بیشتر سوق خواهد داد که به نفع هیچ طرفی نخواهد بود.

وی دستگیری و بازداشت شیخ علی سلمان را نشانگر وجود بحران جدی در بحران برشمرد و افزود: تهران خواستار توجه به راه حل سیاسی و گفتگوی واقعی ملی برای برون رفت از بحران موجود در بحرین است.
انتهای پیام
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها