امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137643
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
مجتبی سلطانی احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفتگو با خبرنگار حوزه کتاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: حرکت خودجوش فرهنگی تقدیر از ...

مجتبی سلطانی احمدی مشاور وزیر ارشاد در امور جوانان در گفتگو با خبرنگار حوزه کتاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: حرکت خودجوش فرهنگی تقدیر از حاج صادق آهنگران اقدامی ارزشمند و قابل تحسین است. نوای دل‎نشین حاج صادق آهنگران برای ما نسل سومی‎ها یادآور حماسه ماندگار و مردمی دفاع مقدس است. از نظر من صدای آهنگران، صدای همت است، صدای باکری است، صدای زین الدین است، صدای تمام حماسه‎آفرینان دفاع مقدس است.

این پژوهش‎گر تاریخ انقلاب اسلامی گفت: تلفیق حماسه دفاع مقدس با نمادها و فرهنگ عاشورا و همچنین فرهنگ انقلاب اسلامی از ویژگی‎های صدای آهنگران بود. نوای دل‎نشین، محتوای متین و اخلاص شخصیتی صدای ایشان را صدای ماندگار کرد. ملت ایران با صدای او صدای خود را می‎شنیدند. از دیگر ویژگی‎های نوای آهنگران هم‎خوانی آن با آهنگ ولایت بود. هماهنگی با آهنگ ولایت به عنوان ستون خیمه‎ انقلاب اسلامی از ویژگی‎های نوای آهنگران در دوران زعامت امام خمینی و مقام معظم رهبری است.

سلطانی احمدی گفت: پس از اعلام این حرکت خودجوش طی مشورتی که با برادرم رحیم نیکبخت میرکوهی داشتم، تصمیم گرفتیم با کمال افتخار و فروتنی دفتر چهارم پژوهشنامه انقلاب اسلامی ایران را تقدیم کنیم به صدای ماندگار ایرانیان در دفاع مقدس حاج صادق آهنگران.

نویسنده کتاب مبدأ نهضت گفت: کار تألیف دفتر چهارم پژوهشنامه انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی در قالب 35 مقاله به اتمام رسیده است و انشاءالله به زودی مقدمات چاپو نشر آن انجام میشود.

لازم به ذکر است تاکنون اثر ارزشمند و علمی پژوهشنامه انقلاب اسلامی ایران در سه دفتر توسط انتشارات خانه کتاب به زیور طبع آراسته شده است. سلطانی احمدی و رحیم نیکبخت در مقدمه دفتر اول خبر از چاپ این مجموعه در ده دفتر در صورت حمایت داده بودند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها