امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13766
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته طی جلساتی، با دعوت از اسدالله عباسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سؤالات نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه و حسین طلا نماینده تهران را بررسی می‌کنند.

همچنین محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز عصر روز دوشنبه به منظور پاسخگویی به پرسش امیر خجسته نماینده همدان و همچنین بررسی طرح جامع ارتباطات و فناوری اطلاعات در این کمیسیون حاضر می‌شود.

بررسی تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از سال 1384 تا کنون و همچنین رسیدگی به تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان مجلس از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران در دستور کار جلسه عصر روز سه‌شنبه کمیسیون صنایع و معادن قرار دارد.

مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز عصر روز سه‌شنبه برای پاسخگویی به پرسش رضا صابری نماینده آزادشهر و تعدادی از نمایندگان، قاسم احمدی لاشکی نماینده چالوس و نوشهر، کمال علیپور نماینده قائم‌شهر، سید حسین نقوی نماینده ورامین،‌علی ایرانپور نماینده مبارکه و حسین طلا نماینده تهران در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور می‌یابد.

کارگروه معدن و صنایع معدنی ایران این کمیسیون عصر روز دوشنبه به بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده 24 قانون اصلاح قانون معادن مصوب 1390 می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها