امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137663
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید قره گوزلو تهیه‌کننده برنامه «مشق عشق»، نبود برنامه خانواده محور در شبکه آموزش را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید قره گوزلو تهیه‌کننده برنامه «مشق عشق»، نبود برنامه خانواده محور در شبکه آموزش را دلیل ساخت این برنامه بیان کرد و گفت: در شبکه‌های دیگر برنامه گلبرگ در شبکه سه، زنده باد زندگی در شبکه دو است و هرکدام از این شبکه‌ها برنامه‌هایی در حوزه اختصاص به خانواده ها دارند، چون شبکه آموزش یک شبکه خانواده محور است و این موضوع کمرنگ بود در سال 89 به این فکر افتادیم که برنامه ای درباره خانواده و تحکیم خانواده در حدود یک ساعت داشته باشیم.

وی افزود: در سال دوم به علت استقبال مخاطبان این برنامه را در هفته دو روز به روی آنتن بردیم و مجری دوم و کارشناسان متعددی را اضافه کردیم.

قره گوزلو با اشاره به اینکه مباحث مطرح شده در برنامه کارشناسی شده و بر اساس نتایج اتاق فکر این برنامه است، خاطر نشان کرد: برای برنامه ها اتاق فکری داریم که در این اتاق فکر خانم دکتر اسرافیلیان، خانم دکتر گلکاریان، خودم و خانم فاطمه رهبر، حجت الاسلام احمدی هستند.

وی ادامه داد: ماهانه بر اساس موضوعاتی که بینندگان برای ما پیامک می فرستند و حجم آن زیاد است و موضوع خاصی را پیشنهاد می کنند به بحث می نشینیم و در نهایت آن موضوع را در یک یا چند جلسه در برنامه مطرح می کنیم.

تهیه کننده برنامه «مشق عشق» با اشاره به آیتم‌های این برنامه در روزهای دوشنبه گفت: آیتم‌های ما در روز دوشنبه با توجه به عنوان برنامه، آیتم انشای عشق، نامه‌های عاشقانه همسر به همسر که توسط یک گوینده اگر زن باشد گوینده زن است و اگر مرد باشد گوینده مرد می خواند، گزارشات مردمی پیرامون موضوعاتی که داریم، نماهنگ و کلیپ، ارتباط های زنده که در روز دوشنبه بیننده ها تماس می گیرند و مشکلات خود را بیان می کنند می باشد و معمولا در روزهای دوشنبه با یک بیننده و یا حداکثر با دو بیننده ارتباط داریم.

وی استقبال مخاطبان از برنامه را بالا برشمرد و عنوان کرد: این استقبال به حدی بوده که  جمعه گذشته در حدود 23 هزار پیامک داشتیم. پیامک‌ها اکثرا تشکر از کارشناس برنامه و موضوعاتی است که مطرح می‌شود.

تهیه کننده برنامه «مشق عشق» ادامه داد: از این برنامه مردم استقبال زیادی می کنند، حتی کسانی که ازدواج نکرده اند و مجرد هستند، ما در این برنامه، در حوزه خانواده راهکار می دهیم که وقتی می خواهید ازدواج کنید با چه کسی ازدواج کنید و کسی هم که ازدواج کرده چگونه می تواند ازدواج موفقی داشته باشد.

قره گوزلو به تغییراتی که قرار است در برنامه «مشق عشق» ایجاد شود اشاره کرد و گفت: در بهمن ماه دکور و تیتراژ برنامه تغییر خواهد کرد و آیتم‌های جدیدی را به برنامه اضافه خواهیم کرد، هنوز این آیتم‌ها نهایی نشده است اما علاوه بر آیتم‌های گذشته یکسری آیتم به آن اضافه خواهد شد.

تهیه کننده برنامه «مشق عشق» با بیان اینکه آیتم‌های این برنامه در روزهای جمعه با روزهای دوشنبه متفاوت است، تاکید کرد: چون برنامه در روزهای جمعه هم پخش می‌شود، آیتم مولای عشق که در وصف امام زمان است و گزارش مردمی و آیتم زوج خوشبخت، آیتم معرفی کتاب، آیین ازدواج، نماهنگ و فتو کلیپ  و حدیث مشرق است جزو آیتم های این روز است.

وی افزود: برنامه‌های روز جمعه متفاوت با روز دوشنبه است، در واقع جمعه موضوع محور است و دوشنبه ها پاسخگویی به پیامک‌ها و برقراری ارتباط های مستقیم است.

مجید قره گوزلو پیشنهاد داد: برنامه ما تا کنون مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و اگر بتوانیم ساعت برنامه روز دوشنبه را به ساعت 8 شب تغییر دهیم تعداد مخاطب ما بیشتر خواهد شد. چون در روز جمعه روز تعطیل است و اعضای خانواده همه هستند و از برنامه استقبال زیادی می‌شود اما در روز دوشنبه ساعت پخش برنامه 15:30 است که اکثرا یا خانم ها در خانه هستند و یا همسرانشان و یا هیچ کدام در خانه نیستند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های مشارکتی در شبکه آموزش در اولویت هستند، تصریح کرد: این جور برنامه‌ها اگر مشارکتی باشد به زمین می‌خورد چون طرف پول می‌دهد و می خواهد کارشناس خودش را مطرح کند ولی ما در حوزه خانواده بهترین کارشناسان را دعوت می کنیم و توقع داریم که ساعت پخش برنامه مان در روز دوشنبه، به خاطر خانواده محور بودنش در ساعت مناسب تری پخش شود.

برنامه «مشق عشق» دوشنبه ها ساعت15:30 و جمعه ها ساعت18 به صورت زنده از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها