امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137664
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهربازی پارکی است دارای وسایل سرگرمی و تفریحی و همچنین سواری برای سرگرم کردن ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهربازی پارکی است دارای وسایل سرگرمی و تفریحی و همچنین سواری برای سرگرم کردن گروه بزرگی از مردم به ویژه کودکان و نوجوانان که نسبت به پارک‌ های ساده و یا زمین‌ های بازی داخل شهری، امکانات سرگرم کننده بیشتری دارند که البته دو نوع هستند، شهر بازی سرپوشیده و سرباز که در شهر بازی های سرپوشیده دستگاه های الکترونیکی و رایانه ای هم وجود دارد.
در مجموع شهربازی ها صنعتی خاص برای خود دارند، از طراحی و ساخت دستگاه های مختلف بازی تا تبلیغات و بازاریابی به نحوی که وسایل بازی باید به نحوی ساخته و پرداخته شوند که مردم تمایل به استفاده از آنها داشته باشند و بتوانند هیجانات خود را در آنجا تخلیه کنند.

مجموعه مستند «ارباب سرگرمی» که از شبکه افق سیما پخش می شود و در نخستین قسمت به صنعت فیلمسازی و کارتون اختصاص داشت، در دومین قسمت به تاریخ پیداش شهربازی ها و انگیزه ایجاد مراکز تفریحی در دنیای غرب اختصاص دارد.

در فواصل برنامه دو کارشناس فرهنگی درباره سرگرمی و تاثیرات شهربازی ها سخن می گویند.

این مستند توسط لقمان یداللهی برای شبکه افق تهیه و کارگردانی شده است.

قسمت دوم ارباب سرگرمی ساعت 19.30 روز دوشنبه 15 دی و تکرار آن روز بعد ساعت 15:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها