امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13767
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 131
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، ائتلاف احزاب معارض سودان امروز شنبه به طور رسمی اجرای برنامه «صد روز تا سرنگونی نظام عمر البشیر» را ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، ائتلاف احزاب معارض سودان امروز شنبه به طور رسمی اجرای برنامه «صد روز تا سرنگونی نظام عمر البشیر» را با برگزاری مراسمی سیاسی در مقر حزب کنگره خلق در منطقه الکلاکله آغاز کردند.

ائتلاف معارضان سودانی تاکید کردند: این نشست‌های سیاسی شبانه در مناطق مختلف خارطوم برگزار می‌شود و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت.

صدیق یوسف، یک رهبر ائتلاف معارضان و عضو کمیته مرکزی حزب کمونیسم سودان به روزنامه «آخر لحظه» سودان گفت: معارضان به اجرای برنامه خود برای سرنگونی نظام عمر البشیر ادامه می‌دهند و اگر ما به این هدف خود دست یابیم که به خواسته خود رسیده‌ایم و اگر نه، مسئولیت کامل این کار خود را می‌پذیریم.

صدیق تاکید کرد: در سمینارهایی که از امروز شروع می‌شود احزاب معارض مواضع خود را در قبال اوضاع سیاسی کنونی و در راس آن توقف انتقال نفت سودان جنوبی و جنگ دایر در جنوب سودان بیان می‌کنند.

کمال عمر عبدالسلام یک رهبر ائتلاف احزاب معارض و دبیر کل سیاسی حزب کنگره خلق سودان گفت: ما از طرق مسالمت آمیز برای سرنگونی نظام عمر البشیر کار می‌کنیم و این ائتلاف با عملیات مسلحانه که شورشیان جبهه انقلابی اجرا می‌کنند رابطه‌ای ندارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها