امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137701
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۹
تعداد بازدید: 22
حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، ...

حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به تشریح اقدامات گرو‌ه‌های تررویستی مانند داعش پرداخت و اظهارداشت: گروه‌های تروریستی مانند داعش رو به زوال هستند چراکه مردم مسلمان عراق، علما و همه منطقه با اقدامات تروریستی این گروه‌ها مخالف هستند.

وی ادامه داد: آنان از غفلت مردم عراق سوءاستفاده کردند که امیدواریم هر چه زودتر گروه‌های تروریستی و تکفیری از عراق، سوریه و شامات پاکسازی شوند.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اقدامات صورت گرفته از سوی ایران برای مبارزه با داعش با توجه به شعار رئیس‌جمهور درباره جهانی عاری از خشونت و افراطی‌گیری نیز اظهارداشت: دولت کاری که می‌خواهد انجام دهد آن است که سازمان‎های دولتی مانند وزارت علوم و وزارت ارشاد گام‌هایی را برای تبلیغات و ترویج فرهنگ جهانی عاری از خشونت بردارند.

حجت‌السلام یونسی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین دولت رابطه مسالمت‌آمیز، اخلاقی و صلح آمیزی را با کشورهایی که خواهان صلح هستند برقرار می‌کند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها