امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137706
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۹
تعداد بازدید: 36
سیداحمد موسوی دبیر کل جمعیت هلال احمر که صبح امروز با عنوان نفر اول منتخب شورای عالی جمعیت برای تصدی پست ریاست جمعیت هلال احمر همراه ضیائی به رئیس ...

سیداحمد موسوی دبیر کل جمعیت هلال احمر که صبح امروز با عنوان نفر اول منتخب شورای عالی جمعیت برای تصدی پست ریاست جمعیت هلال احمر همراه ضیائی به رئیس جمهور معرفی شده است در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در مورد چند و چون برگزاری انتخابات توضیحاتی داد.

وی گفت: انتخابات امروز با حضور تمامی اعضای شورای عالی جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی با بیان اینکه شورای عالی جمعیت هلال احمر 18 عضو دارد گفت: 16 نفر از این افراد حق رای داشته می‌توانند به دو نفر کاندیدهای مورد نظر خود رای دهند.

دبیر کل جمعیت هلال احمر  ادامه داد: انتخابات امروز سالم و مناسب برگزار شد و در پایان همه اعضا صورتجلسه آن را امضا کردند.

وی در پاسخ به این سوال که «دو نفر از رقبای انتخاباتی شما از مدیران هلال احمر بودند آیا در صورت این که رئیس جمعیت بشوید با آنها ادامه خواهید داد یا خیر» گفت: آقایان کولیوند و گنج‌ابادی از مدیران ارزشمند هلال احمر محسوب می‌شوند و به نوعی سرمایه جمعیت هلال احمر هستند و قطعا باید از این عزیزان در سطح مدیریت بهره گرفت اگر من هم رای نیاورم عقل حکم می‌کند که این دوستان به کار خود ادامه دهند.

موسوی با اشاره به انتخاب ضیائی به عنوان نفر دوم و معرفی خود و ضیائی به رئیس جمهور گفت: آقای ضیائی نیز از عزیزان ما است و امروز در عین رفاقت یک رقابت صمیمانه صورت گرفت.

دبیر کل جمعیت هلال احمر در مورد علت اینکه در انتخابات ثبت نام کرده است  گفت: حقیقتاً تصمیم نداشتم تا در انتخابات ریاست جمعیت هلال احمر شرکت کنم اما اصرار عزیزان در هلال احمر و داوطلبان گرامی سبب شد تا تصمیم خود را عوض کنم و به خاطر آنها کاندیدای ریاست هلال احمر شوم.

وی ادامه داد: می‌دانم که بسیاری از داوطلبان هلال احمر برای من دعا و نذر کرده و به همین علت دست تک تک آنها را می‌بوسم.

موسوی با اشاره به رای بالای شورای عالی جمعیت به وی گفت: این نشان دهنده اعتماد شورا است و مطمئنم که اگر این حمایت‌ها از رئیس آینده وجود داشته باشد شاهد موفقیت‌های روزافزون جمعیت هلال احمر خواهیم بود.

موسوی همچنین به موضوع طرح تحول جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت: برنامه اصلی ما اجرای هر چه بهتر طرح تحول جمعیت است و برای رسیدن به آن نیاز به بسترسازی داریم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار