امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137708
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۹
تعداد بازدید: 169
علی‌اکبر ولایتی رئیس‌ مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ...

علی‌اکبر ولایتی رئیس‌ مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در تشریح ماموریت ویژه مجمع به مرکز تحقیقات استراتژیک اظهارداشت: بخشی از مرکز تحقیقات استراتژیک مامور تدوین پیش‌نویس کارشناسی سیاست‌های انتخاباتی شده است که نتیجه در نهایت به مجمع تشخیص مصلحت نظام تقدیم خواهد شد و پس از آنکه در مجمع به تصویب برسد به خدمت مقام معظم رهبری تقدیم می‌کنیم تا بعد از تایید معظم‌له به عنوان سیاست‌های انتخاباتی ابلاغ شود.

وی در پاسخ به این سوال که  آیا این امر در راستای پایان دادن به دو مرحله‌ای شدن انتخابات است، خاطرنشان کرد: یک مرحله‌ای شدن و دو مرحله‌ای شدن از مبانی تغییرناپذیر نیست اما اصل این است که این قانون مکرراً تغییر نکند و امیدوارم که به نتیجه مطلوب برسد.

بر پایه این خبر علی‌اکبر ولایتی  از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ماموریت یافته تا با توجه به ضرورت مطالعه جامع قانون انتخابات در سایر کشورهای جهان و بهره‌گیری از تجارب دیگران، نسبت به مطالعه دقیق کارشناسانه در قانون انتخابات دنیا به منظور ارائه پیشنهادات جامع در این خصوص، اعضای مجمع را در تدوین قانون جامع انتخابات کمک و یاری کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها