امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137723
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۷:۰۲
تعداد بازدید: 631
کنون که برخی یادآوری دوران پر افتخار دفاع مقدس را تحجر می‌دانند چرا از اتفاقات سال‌های نزدیکتر سخن نگوییم،اصلا بد نیست از آرمیتا  که ...

کنون که برخی یادآوری دوران پر افتخار دفاع مقدس را تحجر می‌دانند چرا از اتفاقات سال‌های نزدیکتر سخن نگوییم،اصلا بد نیست از آرمیتا  که اتفاقا چند سال بیشتر از شهادت پدرش در مقابل چشم معصومش نمی‌گذرد سئوال کنیم "آرمان پدر شهیدت چه بود؟


گروه سیاسی پــیــروان مــوعــود-حسین سالم:برای اینکه بدانیم آرمان ما چیزهای پیش پا افتاده‌ای همچون رفع تحریم، دوستی با دشمن قسم خورده ویا کوچکتر از آن سانتریفوژ هست یا نه،!! هیچ لازم نیست رنج زحمت تلمذ دروس سخت حقوق در حوزه و یا دانشگاه‌های ایران و یا صرف هزینه‌های بالا و دوری از وطن در دانشگاه‌های انگلیس و اروپا را بر خود تحمیل کنیم، لازم نیست حتما یک حقوقدان سیاست مدار و یا حتی ریس جمهور مدبری باشیم فقط کافی است گذری در کوچه و خیابانهای ایران اسلامی بیاندازیم، تابلوهایی را خواهیم دید که مزین به نام سرداران شهیدی است که بعضا فرصت اتمام دوره‌ی راهنمایی را هم پیدا نکردند.
نوجوان 13 ساله برای حفظ کدام آرمان خود را موظف به حضور در مقابل آتش و گلوله می‌دانست؟
نو عروس جوانی که چند روز بیشتر از ازدواجش نمی‌گذشت برای حفظ کدام آرمان با رضایت کامل همسر خود را راهی کارزار خون و جهاد نمود؟
مادران سرزمین ما بی منت و صبورانه در پاسداشت کدام آرمان دوری از فرزندانشان را تحمل می‌کنند؟
اکنون که برخی یادآوری دوران پر افتخار دفاع مقدس را تحجر می‌دانند چرا از اتفاقات سال‌های نزدیکتر سخن نگوییم،اصلا بد نیست از آرمیتا  که اتفاقا چند سال بیشتر از شهادت پدرش در مقابل چشم معصومش نمی‌گذرد سئوال کنیم "آرمان پدر شهیدت چه بود؟" او که حقوقدان نیست و از سیاست و سیاست‌زدگی به‌دور است قطعا بهترین پاسخ را خواهد داد.

http://dl.p313.ir/up/do.php?img=2253

بیاییم برای شنیدن سوت و کف و خوشایند عده‌ای، با آرمان‌های مردم عزیزمان  بازی نکنیم
چشمان معصوم آرمیتا ما را نظاره می‌کند.
 

برچسب ها:
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
4
2
http://www.jahannews.com/vdci5za5ut1aur2.cbct.html
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۳
4
2
اگه از نزديك با شهيد رضايي نژاد آشنا بودي از چشمان معصوم آرميتا براي حق به جانب بودن خود استفاده نمي كردي
آخرین اخبار
پربازدید ها