امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137733
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بابک دین‌پرست رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بابک دین‌پرست رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه که صبح امروز (سه‌شنبه) در محل وزارت کشور صورت گرفت از برگزاری جلسات منظم نشست خبری حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور با اصحاب رسانه خبر داد و اظهارداشت: این جلسات هر ماه یکبار برگزار خواهد شد و سوالات مختلف مربوط به حوزه وزارت کشور پاسخ داده می‌شود که اولین نشست خبری سخنگوی وزارت کشور تا پیش از پایان ماه جاری برگزار خواهد شد.

وی اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف‌سازی امور مربوطه را از موارد مورد تاکید دولت دانست و خاطرنشان کرد: دولت برای دستیابی به اهداف خود موظف است 16 محور را در دستور کار قرار دهد که مهمترین این محورها بالا بردن سطح آگاهی عمومی جامعه با استفاده از رسانه‌ها و مطبوعات است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور ادامه داد: با توجه به حکمی که آقای رحمانی‌فضلی وزیر کشور به بنده ابلاغ کرده‌اند و بر ضرورت انجام اقدامات و هماهنگی های لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه‌ها تاکید کرده‌، از این رو بر خود تکلیف می‌دانم که تعامل سازنده‌ای را با اصحاب رسانه داشته باشم.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور با اشاره به ضرورت نقد رسانه‌ها تصریح کرد: از نقد رسانه‌ها نیز استقبال می‌کنیم، با تمام وجود در خدمت رسانه‌ها هستم البته باید به این نکته توجه کرد که اطلاع‌رسانی باید به روشنگری و ایجاد امید در سطح جامعه منجر شود.

دین‌پرست در پایان خاطرنشان کرد: هردوطرف باید به دولت در پیشبرد اهداف کمک کنیم، تلاش شود تعهداتی که داریم صورت بگیرد و از انعکاس اخباری که به اعتبار دولت و امید و اعتماد مردم صدمه وارد می‌کند، پرهیز کنیم.

بر پایه این خبر جلسه هم اندیشی مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور با اصحاب رسانه به منظور تعامل سازنده میان وزارت کشور و رسانه‌ها برگزار شد و اصحاب رسانه نیز به بیان نظرات و انتقادات خود در این حوزه پرداختند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها