امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137735
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 113
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی بر

ضرورت صدور حکمی انقلابی، عادلانه و دشمن شکن در دادگاه مهدی هاشمی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به جرائم این آقا زاده که مردم از آن اطلاع دارند، منتظر حکمی متناسب با جرمش هستیم و رأیی که دادگاه صادر می‌کند قطعاً در اذهان عمومی نسبت به عملکرد قوه قضائیه نقش بسزایی ایفا خواهد کرد.

حیدری تصریح کرد: اگر آنچنان که از قوه قضائیه انتظار می‌رود حکم صادره با جرائم مهدی هاشمی تناسب داشته باشد باعث اعتماد و اطمینان هرچه بیشتر مردم به قضات و دستگاه قضایی می شود و باعث ایجاد آرامش در جامعه خواهد شد ولی اگر خدای ناکرده این حکم براساس مصلحت اندیشی‌ها باشد؛ مجرم جری‌تر خواهد شد و امید هایی را که سال های اخیر نسبت به عملکرد بدون تبعیض قوه قضائیه نسبت به مجرمین در اذهان جامعه ایجاد شده از بین خواهد رفت.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با تاکید بر این نکته که اکنون هیچ مصلحتی بالاتر و مهم تر از اجرای عدالت برای جامعه نخواهد بود گفت: حکم صادره باید متناسب با جرم باشد نه متناسب با خاندان آقای هاشمی. دانشجویان بسیجی تاکید دارند که دستگاه قضا از این فرصت بهره ببرد و بار دیگر به همگان اثبات کند همگی در برابر قانون یکسان هستند و با حکمی که صادر می کند امیدهای جامعه به دستگاه قضا تبدیل به یاس و ناامیدی نشود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مسئولین قوه قضائیه به یاد داشته باشند یکی از آرمان‌ها و اهداف اصلی انقلاب اجرای عدالت و رفع تبعیض و ظلم است و یکی از مصادیق اصلی جامه عمل پوشاندن به این هدف برخورد قاطعانه با دانه درشت‌ها است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها