امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137736
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 53
اصغر افتخاری مسئول کمیته احزاب، مجلس و دولت برای تدوین لایحه قانون احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

اصغر افتخاری مسئول کمیته احزاب، مجلس و دولت برای تدوین لایحه قانون احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از آغاز بررسی قانون احزاب در کمیسیون شوراهای خانه ملت خبر داد و اظهار کرد: این بررسی‌ها با حضور کارشناسان حزبی وزارت کشور از 15 دیماه برای رفع نقاط افتراق و اختلاف در مجلس شورای اسلامی آغاز شده است.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور افزود: قانون احزاب مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و پس از بررسی‌ها در کمیسیون شوراهای مجلس و رفع نقاط اختلاف ماموریت ما به پایان خواهد رسید.
مسئول کمیته احزاب، مجلس و دولت برای تدوین لایحه قانون احزاب تاکید کرد: بنا داریم که بررسی‌ها در کمیسیون شورای مجلس هرچه سریع‌تر صورت گیرد و لایحه قانون احزاب جامع‌تر به مجلس فرستاده شود.
به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی درخواست کرده است که لایحه قانون احزاب به زودی در دستور کار هیات رئیسه قرار بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها