امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13774
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 94
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه این هفته با تشکیل جلساتی، لایحه ممنوعیت خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه‌ها اعاده شده از شورای نگهبان، لایحه نحوه اجرای محرومیت‌های مالی، طرح دائمی شدن قانون سازمان بازرسی کل کشور و سؤال امیر خجسته نماینده همدان از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

همچنین اعضای کمیسیون کشاورزی خانه ملت نیز روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در جلساتی، طرح تسری قانون فوق‌العاده خاص کارکنان سازمان دامپزشکی کشور انتقال خون به کارکنان مؤسسه تحقیقات و واکسن‌سازی راضی، طرح استفساریه تبصره یک ماده 9 قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع امور کشور مصوب 89 و تقاضای مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود مبنی بر تحقیق و تفحص از سازمان چای کشور را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

همچنین تقاضای تعدادی از نمایندگان مبنی بر تحقیق و تفحص از جنگل‌ها و مراتع کشور نیز عصر روز دوشنبه در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می‌شود.

مجید نامجو وزیر نیرو برای پاسخگویی به پرسش مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان،‌حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، عطاءالله حکیمی نماینده رودبار، احمد بخشایش نماینده اردستان، حجت‌الله‌خدایی نماینده سلسله و دلفان، جعفر قادری نماینده شیراز، علی ایرانپور نماینده مبارکه، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و صالحی‌نسب نماینده دشت‌آزادگان که به نمایندگی از 13 نماینده سؤال را مطرح خواهد کرد، در کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر می‌شود.

انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح چک نیز عصر روز سه‌شنبه برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس فردا با تشکیل جلسه عمومی کمیسیون، طرح اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس و گزارش‌های تهیه شده برای قرائت از تریبون مجلس را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

همچنین کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقای سلامت اداری، قضایی و سیاسی و نظامی کمیسیون اصل 90 این هفته به شکایات واصله و پرونده‌های مطروحه رسیدگی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها