امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137740
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 48
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، هیچ یک از ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، هیچ یک از مدیران دستگاه& zwnj;های اجرایی مجاز نیستند در جلسات کمیسیون های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد تغییر در بندها و جداول لایحه بودجه سال 94 را مطرح و یا با پیشنهادهایی که بر خلاف لایحه است، موافقت کنند.

متن این بخشنامه به شرح زیر است:

به منظور حفظ انسجام، هماهنگی و جامعیت مفاد لایحه بودجه سال 1394 کل کشور، وزارتخانه ها و سازمانها موظفند از لایحه تقدیمی دولت به مجلس شورای اسلامی دفاع کرده و هیچ یک از مدیران دستگاه‌های اجرایی مجاز نیستند در جلسات کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد تغییر در بندها و جداول را مطرح و یا با پیشنهادهایی که بر خلاف لایحه است، موافقت کنند.

در این راستا، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با توجه به ماده (37) آیین نامه داخلی هیئت دولت به عنوان نماینده دولت در دفاع از لایحه بودجه، نسبت به انجام هماهنگی های لازم جهت دفاع از مفاد لایحه تقدیمی دولت در جلسات کمیسیونها و جلسات علنی مجلس شورای اسلامی اقدام و هرگونه تخلف دستگاه های اجرایی از مفاد این بخشنامه را به معاون اول رئیس جمهور گزارش می‌کند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این بخشنامه را در تاریخ 14/10/1393برای اجرا به کلیه وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها