امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137750
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین رونمایی از 9 عنوان کتاب عمومی و تخصصی با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی صداقت مسئول نمایندگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیین رونمایی از 9 عنوان کتاب عمومی و تخصصی با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه، دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مدیران و فرماندهان این نیرو برگزار شد.

این کتاب‌ها با هدف ارتقای فرهنگ دریایی در میان مردم، توسعه و گسترش دامنه تحقیق و پژوهش در سطوح مختلف و نیز بهره برداری تخصصی در بخش‌های مرتبط نیروی دریایی سپاه تالیف و به چاپ رسیده است.

از 9 عنوان کتاب منتشر شده 5 عنوان شامل دریا در قرآن و حدیث، ویژگی‌های سفرهای دریایی، جزایر ایرانی خلیج فارس، دریا در سفرنامه سیاحان و بندر و کشتی سازی در ایران کتاب های عمومی و 4 عنوان شامل الگوی امنیتی مطلوب برای خلیج فارس، آشنایی با اصول جی پی اس، ژیروسکوپ‌های نوری و اصول پزشکی در مواجهه با جانداران خطرناک دریا کتاب های تخصصی چاپ شده توسط معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها