امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137753
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور عصر روز دوشنبه در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور عصر روز دوشنبه در جلسه هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

در این دیدار که تنی چند از معاونین سازمان حضور داشتند، سردار جلالی ضمن تشریح بعضی از موارد اساسنامه پدافند غیرعامل مصوب مقام معظم رهبری، با ارائه گزارشی در خصوص تصویب اساسنامه و تاثیرات مثبت آن در روند فعالیت‌های سازمان در کشور، تهدیدات در حوزه های مختلف بویژه در حوزه های سایبری و زیستی متوجه زیر ساخت های کشور می باشد و نیز ضرورت کسب آمادگی دستگاه های اجرایی برای مقابله با این تهدیدات و نقش سازمان پدافند غیر عامل در هدایت و راهبری دستگاه های اجرایی برای مقابله با تهدیدات مختلف را تشریح کرد.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس با تاکید بر ضرورت اقدام و فعالیت جدی دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با تهدیدات و نیز ضرورت حضور سازمان پدافند غیر عامل در مجامع و شوراهای تصمیم گیرنده در حوزه مختلف اجرایی کشور آمادگی خود را برای کمک و حمایت از فعالیت ها و اقدامات سازمان پدافند غیر عامل اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها