امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137766
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 146
حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره شایعه سازی برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب درباره حمایت این جبهه از کاندیداتوری سعید جلیلی از قم و رقابت با علی لاریجانی برای انتخابات مجلس اظهارداشت: بنده واقعاً نمی‌دانم این مسئله را از کجا آورده‌اند و این سوال را باید از کسانی که در رسانه‌های خود این موضوع را مطرح کرده‌اند پرسید، برخی بلدند چه شایعه‌ای درست کنند و پای آن سینه بزنند.

آقاتهرانی با بیان اینکه هدف آنها اختلاف افکنی بین نیروهای اصولگرا است، افزود: من نمی‌گویم که آنها حتماً اصلاح‌طلب هستند اما به هر حال در حال حاضر ما بحث انتخاباتی نداریم حتی در جلساتی که با سایر دوستان اصولگرا داشتیم اصلاً مباحث انتخاباتی نبود بلکه رویکرد همگرایی اصولگرایان مد نظر بوده است.

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه این رسانه‌ها خیال می‌کنند با این کار می‌توانند بین اصولگرایان اختلاف افکنی کنند، تصریح کرد: کسانی که چنین شایعه‌ای را مطرح می‌کنند یا دوست نادان هستند یا آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و از این کارهای کثیف نان می‌خورند و تصور می‌کنند با این کارها چیزی گیرشان می‌آید.

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن مبنی بر اینکه کسی که مکر زشت می‌کنند اول خودشان به آن مکر دچار می‌شوند، خاطرنشان کرد: برخی دروغ می‌گویند و مردم آنها را می‌شناسند، حال این کسی که دروغ می گوید  هرفردی که می‌خواهد باشد مردم برایش ارزش قائل نیستند.

آقاتهرانی در همین زمینه به دیدارش با آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جبهه پایداری اشاره کرد و افزود: ای کاش از بزرگترهای خود یاد بگیریم که چگونه با پاکی و صداقت به عرصه سیاست ورود کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار