امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137768
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۷
تعداد بازدید: 41
پربحث‌ترین اخبار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در روز گذشته (‌سه‌شنبه، 16 دی) را در اینجا مشاهده می‌کنید: فحش‌

پربحث‌ترین اخبار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در روز گذشته (‌سه‌شنبه، 16 دی) را در اینجا مشاهده می‌کنید:


فحش‌ هایی که نثار من کردید به مهندس بازرگان هم روا می‌دانید؟/ شما که چمران را درک کرده‌اید چرا از رز‌م‌آرا عبور نمی‌کنید؟
چه برداشت و فهمی از متن توافق ژنو، عبارت The U.S Administration‌ و کل بند 7 از صفحه سوم متن توافق داشته‌اید که تحریم‌ها را «جدید» نمی‌دانید؟ به ما حق می‌دهید که نحوه تحلیل و تفسیرتان از متن نامه اینجانب را به این تفسیرتان از متن توافق ژنو نیز تعمیم دهیم؟
 


پرونده جنجالی مهدی هاشمی در «ایستگاه آخر»/ چه کسانی قوه قضائیه را برای نجات «آقازاده» تحت فشار قرار داده‌اند؟
طی ماه‌های اخیر تلفن دفتر رئیس قوه قضائیه بارها پاسخگوی کسانی بود که می‌خواستند به گونه‌ای بر پرونده آقازاده جنجالی تاثیر بگذارند؛ کسانی که در صورت محکوم شدن مهدی هاشمی، ضررهای جدی خواهند کرد.
 


درخواست 230 نماینده مجلس از قوه قضائیه برای تصمیم‌گیری قاطع درباره سران فتنه
230 نفر از نمایندگان مجلس با تأکید بر اینکه حصر سران فتنه را اقدامی قانونی می‌دانیم، تصریح کردند: منتظریم تا قوه قضائیه بعد از اتمام مهلت شورایعالی امنیت ملی با قاطعیت نسبت به ظلم‌کنندگان در حق ملت ایران در انتخابات 88 تصمیم‌گیری کند.
 


بارها در مورد آینده پدیده تذکر دادیم/ نگران فضای روانی در مشهد هستیم/ دارایی‌های پدیده در دسترس است
نماینده مردم مشهد در مجلس برخی مسئولان استانی و کشوری را شریک اتهامات پدیده می‌داند و تاکید می‌کند طی چند سال گذشته مسئله پدیده جزء یکی از مسائلی بوده که همواره پیگیر بوده‌ایم و بارها در جلسات رسمی و غیررسمی می‌پرسیدیم اگر این شرکت با این حجم گسترده از فعالیت روزی ورشکست شد، چه کسی پاسخگوی تعهدات مردم خواهد بود؟
 


ظریف: تأکید رهبران آمریکا و غرب بر فتوای مقام معظم رهبری/ سیاست خارجی سهم کوچکی در ارتقای اقتدار کشور ایفا کرده/ ما اهل استدلالیم و حرف ناحساب را نمی‌پذیریم
وزیر خارجه با بیان اینکه امروز حتی رهبران آمریکا و غرب در صحبت راجع به ایران بر فتوای درخشان رهبری تأکید می‌‌کنند، گفت: طرف‌های ما در مذاکرات به خوبی درک کرده‌اند تهران پایبند مذاکره و بیزار از ذلت است، ما اهل استدلالیم و حرف ناحساب نمی‌پذیریم.
 
برای مشاهده متن کامل اخبار،روی عناوین آن‌ها کلیک کنید.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها