امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137769
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۰۴
تعداد بازدید: 275
رژیم صهیونیستی هر روز به شدت جنایاتش علیه مردم بی گناه و مظلوم فلسطین اضافه می کند و زنان و کودکان بی پناه را به خاک و خون می کشد اما تکفیری هایی ...

رژیم صهیونیستی هر روز به شدت جنایاتش علیه مردم بی گناه و مظلوم فلسطین اضافه می کند و زنان و کودکان بی پناه را به خاک و خون می کشد اما تکفیری هایی که دم از اسلام می زنند کوچکترین توجهی به این موضوع ندارند و نامی از جنایات رژیم اشغالگر قدس نمی برند.

 

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود، ماموستا عبدالرحمان خدایی، امام جمعه سنندج، دیروز در همایش منادیان وحدت که با حضور روحانیان و اندیشمندان استان های آذربایجان غربی و کردستان در شهر سنندج برگزار شد، بیان کرد: داعش و گروه های تکفیری دست نشانده و مزدور استکبار جهانی هستند و امروز بلای جان اسلام شده اند، علمای اسلام بیشتر تلاش کنند تا مردم از ماهیت پلید این جنایتکاران آگاه شوند.

 وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی هر روز به شدت جنایاتش علیه مردم بی گناه و مظلوم فلسطین اضافه می کند و زنان و کودکان بی پناه را به خاک و خون می کشد اما تکفیری هایی که دم از اسلام می زنند کوچکترین توجهی به این موضوع ندارند و نامی از جنایات رژیم اشغالگر قدس نمی برند.

 ماموستا خدایی تصریح کرد: تا زمانی که مسلمانان در نقاط  مختلف دنیا با هم وحدت و یکپارچگی نداشته باشند ظلم و جنایت دشمنان بر علیه آنها ادامه دارد.
 وی تصریح کرد: اصلی‌ترین رویکرد دشمنان اسلام برای ضربه به موج اسلام‌خواهی در جهان تخریب چهره صلح‌طلب و متعادل اسلام  است، و در این مسیر نیز با حمایت از گروه‌های تکفیری و تندرو به دنبال تحقق این اهداف شوم هستند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن‌شناسی و حفظ بصیرت در مقابل توطئه‌های دشمنان از جمله اصولی است که باید همه مسلمانان جهان خود را مقید به رعایت آن کنند.

ماموستا خدایی تأکید کرد: آیین‌ها و سنن مردم کردستان در ماه مولود پیامبر(ص) نشانگر اوج ارادت و محبت مردمان این خطه از میهن اسلامی به ساحت مقدس پیامبر(ص) بوده و باید روزبه‌روز شاهد گسترش این برنامه‌های معنوی باشیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برکات هفته وحدت برای امت اسلامی در سنوات گذشته بی‌شمار بوده و امیدواریم در سال جاری نیز شاهد برپایی برنامه‌هایی در راستای تقویت هرچه بیشتر وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی باشیم./967/پ202/ب6

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها