امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137786
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار گروه دفاتر خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با توسعه فعالیت‌های خبری در خارج از کشور و آشناسازی مخاطبان با ...

به گزارش خبرنگار گروه دفاتر خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همزمان با توسعه فعالیت‌های خبری در خارج از کشور و آشناسازی مخاطبان با فرهنگ مردم افغانستان، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سایت خبری -تحلیلی ویژه «افغانستان» را طی مراسمی امروز (سه‌شنبه) به صورت رسمی افتتاح کرد.

در این مراسم علاوه بر سیدنظام الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چند تن از استادان دانشگاه تهران و صاحبنظران ایرانی حوزه افغانستان، «سیمین حسن‌زاده» معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان، «نقیب‌اله دهقان زاده» مسئول بخش فرهنگی وزارت امور خارجه به همراه هیئت رسانه‌ای این کشور متشکل از رئیس خبرگزاری باختر، سردبیر روزنامه افغانستان تایمز، مدیر مسئول روزنامه ماندگار، مسئولین ارشد تلویزیون طلوع، تلویزیون ملی افغانستان و خبرگزاری پژواک حضور داشتند.

سایت خبری-تحلیلی افغانستان به اخبار داخلی جمهوری اسلامی افغانستان پرداخته و دربرگیرنده رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی این کشور و همچنین مهمترین اخبار مربوط به تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

جاذبه‌های گردشگری افغانستان، مشاوره‌های پزشکی، خانواده، تحصیلی، حقوقی و همچنین مهمترین مطالب و اخبار رسانه‌های افغانستان نیز زیرمجموعه‌های این سایت را تشکیل می‌دهند.

این سایت همچنین به منظور تامین نیازهای خبری یاد شده و پوشش برخی از این رویدادها به تولید مصاحبه، گزارش‌های خبری، تألیف مقاله، تحلیل و یادداشت خواهد پرداخت.

سایت ویژه افغانستان به نشانی www.afghanistan.farsnews.com برای مخاطبان قابل دسترس خواهد بود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها