امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۱۸:۲۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1378
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 276
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مستقر در فرمانداری تهران اعضای شورای شهر فعلی تهران صبح امروز با حضور در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مستقر در فرمانداری تهران اعضای شورای شهر فعلی تهران صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

* مهدی چمران در گفت‌وگو خبرنگاران گفت که ثبت‌نامم در انتخابات شوراها به معنی منتفی شدن حضورم در انتخابات ریاست جمهوری نیست.

* مرتضی طلایی و حسن بیادی نیز از دیگر اعضای شورای شهر بودند که صبح امروز برای ثبت نام در فرمانداری تهران حضور پیدا کردند.

* یکی از حاشیه‌های جالب فرمانداری تهران حضور مرد 73 ساله‌ای بود که گفت: 2 بار دور دنیا را گشته است و وی تاکید داشت افراد ناشناخته کشف شوند.

* «محمد کشتی‌آرای» رئیس سازمان اتحادیه طلا و جواهر کشور،  برای ثبت نام به فرمانداری آمد و روز سوم انتخابات شوراها را طلایی کرد.

* علیرضا دبیر و هادی ساعی نیز از دیگر کسانی بودند که به فرمانداری تهران آمدند و علیرضا دبیر در حین ثبت‌نام به خبرنگاران گفت بهتر است شخصیت‌های سیاسی وارد انتخابات شوراها نشوند.

* بهرامی سخنگوی ستاد محمد شریعتمداری نیز به فرمانداری تهران برای ثبت نام در انتخابات شوراها آمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها