امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137807
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عبدالحسین مختاباد در بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در واکنش به اظهارات تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عبدالحسین مختاباد در بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در واکنش به اظهارات تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، اظهارداشت: یکی از مواردی که در شهر تهران ترافیک عیب ایجاد می& zwnj;کند کنترل‌هایی است که در دست مدیران قرار گرفته و باید مشخص شود مبنای شماره دستی به چراغ‌ها چیست.

وی بیان داشت: زمانی که پل صدر و تونل نیایش ساخته شد شهردار مطرح کرد این کار انجام شده تا صدر و نیایش به هم متصل شوند اما الان در بعضی از مواقع گردش به راست به سمت خیابان شریعتی باز می‌شود که این موضوع ترافیک را افزایش می‌دهد.

در ادامه مجتبی شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: بحث نگاه معاونت حمل و نقل و ترافیک به فضای حاکمیتی باید مشخص شود و هیچ توجیهی نسبت به این موضوع که در تهران چه تعداد ماشین نمره‌گذاری می‌شود وجود ندارد.

وی افزود: روزانه هزاران عدد خودرو نمره گذاری می‌شود و از این سو مردم را به نظم دعوت می‌کنند ولی در بعد حاکمیتی در این زمینه اقدامی نمی‌شود.

در ادامه این جلسه رحمت‌الله حافظی عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: فرهنگ سازی باید در کنار اقداماتی باشد و این اقدامات باید از مدارس شروع شود و کودکان با آن آشنا شوند.

وی گفت: باید جرائم به صورتی باشد که برای متخلفین حرفه‌ای بازدارنده باشد.

وی گفت: زمان سبز و قرمز بودن چراغ‌ها نباید از 45 تا 50 ثانیه بیشتر باشد ولیدر حال حاضر مشاهده می‌شود در بعضی از معابر 3 دقیقه مدت‌ چراغ‌ها طول می‌کشد که این یکی از مسائل ترافیکی است.

وی بیان داشت: میدان توحید یکی از شاهکارها است که 9 لاین ورود و خروج دارد و معضلات ترافیکی شدیدی ایجاد کرده است.

در ادامه یکصد و بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، انصاری عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: نیاز است برای احداث پارکینگ‌های زیرسطحی اقدام شود به گونه‌ای که در زیر سطح تمامیملزومات مرتبط با خودروها از قبیل پمپ بنزین و تعمیرگاه نیز دیده شود.

در ادامه شیبانی عضو دیگر شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: باید هرکسی ماشین نو می‌آورد یک ماشین اوراق تحویل دهد و راهنمایی و رانندگی تا وقتی که ماشین کهنه را تحویل نداده‌اند شماره‌گذاری ماشین نو را انجام ندهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها