امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137809
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد معرفی خود به عنوان نفر دوم منتخب شورای عالی جمعیت ...

سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد معرفی خود به عنوان نفر دوم منتخب شورای عالی جمعیت هلال احمر به رئیس جمهور برای تصدی پست ریاست جمعیت هلال‌احمر توضیحاتی داد.

وی گفت:‌ انتخابات امروز خیلی خوب و طبق مقررات برگزار شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه هنوز انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر قطعی نشده است، گفت: این بعهده رئیس جمهور است که از بین من و آقای موسوی یک نفر را انتخاب کند که قطعا این کار با تدبیر مسئولان انجام شده و تا هفته آینده رئیس جدید هلال‌احمر مشخص می‌شود.

وی ماهیت اصلی هلال احمر را در درجه اول امدادرسانی خواند و گفت:‌به هیچ‌وجه نباید هلال‌احمر دچار حاشیه شود و به همین علت ترجیح می‌دهم که در مورد هلال‌احمر کمتر صحبت کنم.

ضیایی خاطرنشان کرد: هلال ‌احمر همیشه باید در بالاترین سطح آمادگی قرار داشته باشد و مدیران آن مشغول به کار باشند چرا که حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند.

وی در مورد برنامه‌های خود برای هلال‌احمر گفت: وقتی هنوز به عنوان رئیس انتخاب نشده‌ام، صلاح نیست که رنامه‌های خود را رسانه‌ای کنم، هر وقت به عنوان رئیس حکم گرفتم برنامه‌های خود را در اختیار شما قرار می‌دهم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در مورد سرنوشت معاونت آموزشی پس از انتخاب وی به عنوان رئیس جمعیت هلال‌احمر گفت: هنوز که هیچ اتفاقی نیفتاده است، اگر من به عنوان رئیس جمعیت هلال‌احمر انتخاب شوم آنوقت وزیر بهداشت به عنوان متولی امر باید در مورد معاونت آموزشی تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار