امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137813
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ علی شفیعی گفت: با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ علی شفیعی گفت: با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که از طریق اینترنت با دختری آشنا شده و مبلغ بیش از 60 میلیون ریال برایش ارسال کرده اما پس واریز پول، آن دختر تلفن خود را خاموش کرده است، پیگیری مراتب دردستورکارقرارگرفت.

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه در ادامه، گفت: با اقدامات کارشناسانه و بررسی های دقیق دو نفر شناسایی شدند که یکی از آن ها صاحب کافی نت بود و دیگری درخانه خود اینترنت وایرلس داشت و مشخص شد متهم ازطریق این مکان‌ها با شاکی ارتباط برقرار کرده است.

سرهنگ شفیعی تصریح کرد: در بررسی های تخصصی محرز شد متهم اصلی مرد است که با هماهنگی مقام قضایی در اقدامی ضربتی دستگیر شد.

این مقام مسئول در ادامه، گفت: متهم ضمن پذیرفتن بزه انتسابی لب به اعتراف گشود و گفت که با عضویت در چت روم ها خودم را دختر معرفی کرده و سعی می کردم از افراد به بهانه‌های مختلف پول دریافت کنم و اگر شخص تقاضای عکس می کرد از تصاویر موجود در آرشیو اینترنت برایش ارسال می کردم.

شفیعی در خاتمه از شهروندان درخواست کرد: به افرادی که در چت روم ها آشنا می شوند اعتماد نکنند و با آن‌ها تماس برقرار نکنند تا شاهد اینگونه کلاهبرداری‌ها نباشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها