امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137820
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، آیت‌الله عباس‌علی سلیمانی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، آیت‌الله عباس‌علی سلیمانی در دیدار با مدیرکل و کارکنان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ضمن ابراز حمایت خود از محیط زیست و موهبات الهی اظهار کرد: احترام به طبیعت و حیات وحش مسئله‌ای جدی و پراهمیت است و با تاکید بر این مسئله می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

امام جمعه زاهدان افزود: لزوم ارائه گزارش‌های مستند از عملکردها و ارائه طرح‌های زیست محیطی برای آینده محیط زیست می‌تواند حمایت‌های معنوی و حاکمیتی مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان را برای نیل به اهداف زیست محیطی به دنبال داشته باشد.

در این دیدار مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان نیز گفت: هم‌اکنون موضوع تالاب هامون در صدر مسائل و معضلات زیست محیطی استان قرار دارد و این اداره کل پس از بحث‌های کارشناسی تخصصی و دقیق با دانشگاهیان، معتمدان و بزرگان محلی و انجام مطالعات علمی، پژوهشی، تحقیقی و میدانی در حال تهیه سند راهبردی به منظور حفظ و احیای تالاب هامون است.

سعید محمودی افزود: برخی مشکلات از قبیل کمبود اعتبارات و نیروی اجرایی و متخصص ما را در نیل به اهداف والای زیست محیطی دچار برخی مشکلات کرده است.

انتهای پیام/75009/ق/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار