امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137834
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش فارس، شهیندخت مولاوردی در بازدید از این جشنواره مد و پوشش اسلامی گفت: به نظر می رسد این نمایشگاه ها با سمت و سویی که پیدا کرده، در حال یافتن ...

به گزارش فارس، شهیندخت مولاوردی در بازدید از این جشنواره مد و پوشش اسلامی گفت: به نظر می رسد این نمایشگاه ها با سمت و سویی که پیدا کرده، در حال یافتن مسیر مناسب خود است و انشاءالله جشنواره تسنیم در تحقق اهدافی که در زمینه ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی و عرضه پوشش مناسب و در دسترس برای آن تعریف شده، موفق باشد.

وی ادامه داد: وجه تمایز جشنواره تسنیم از سایر نمایشگاه های مشابه، تنوع نوع پوشش، رنگ و طرح هایی است که ریشه در عناصر زیبایی شناختی و الگوهای ایرانی- اسلامی پوشش دارد. این مسئله در آثار ارائه شده در این جشنواره جلب توجه می کند و برای زنان و دختران نیز جذاب است.

معاون ریاست جمهوری درباره اقدامات دولت در زمینه عفاف و حجاب گفت: نگاه دولت به مقوله عفاف و حجاب، مبتنی بر اقدامات ایجابی در این عرصه و به دنبال برنامه ریزی و اقدام در جهت عرضه الگوها و افزایش دایره انتخاب مخاطبان در زمینه پوشاک هستیم.

مولاوردی ابراز امیدواری کرد؛ دولت بتواند از این طریق به اهداف تعیین شده در ماده 230 برنامه پنجم توسعه و همچنین برنامه های فرهنگی رئیس جمهور برسد.

وی در پایان اعلام کرد: ما همه نوع حمایت، چه مادی و معنوی را از جشنواره تسنیم اعلام می کنیم و آماده هر نوع همکاری با شهرداری تهران در این زمینه هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها