امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137867
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک واحد از نیروهای ویژه پلیس در عملیات بی سابقه ای توانستند مخفیگاه سری داعش را در اطراف ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک واحد از نیروهای ویژه پلیس در عملیات بی سابقه ای توانستند مخفیگاه سری داعش را در اطراف سد مخزنی العظیم در 75 کیلومتری شمال بعقوبه هدف قرار دهند و «ابوسلام الیمنی» و دو تن از همراهانش را که یکی از آنها کمربند انفجاری به خود بسته بود به هلاکت برسانند.
یک مقام امنیتی در استان دیالی عراق افزود: ابوسلام الیمنی مغز متفکر حمله مسلحانه ای بود که شب پیش به سد العظیم صورت گرفت.
به گزارش العالم، یک مقام مسؤول در اداره پلیس دیالی نیز صبح امروز سه شنبه اعلام کرد: یک گروه وابسته به تروریست های داعش در ساعات پایانی شب گذشته به نقاط نگهبانی و امنیتی سد العظیم حمله کردند و بعد از درگیری با نیروهای امنیتی عراق، هفت تن از تروریستها به هلاکت رسیدند و در این میان یک سرباز عراقی نیز کشته شد.
استان دیالی اخیرا شاهد تحولات امنیتی به سود نیروهای امنیتی عراق بوده است. البته در همین راستا مناطق شمال المقدادیه همچنان از مهمترین مواضع داعش به شمار می آید که چندین روستا و باغ ها و زمین های کشاروزی وسیعی را در برگرفته است . مقام های نظامی عراق می گویند زمینه آزادسازی مناطق یاد شده فراهم شده است.
انتهای پیام/ح
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها