امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13787
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، شهر «سلقین» از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه شاهد درگیری مسلحانه دو گروه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، شهر «سلقین» از توابع ریف ادلب در شمال غربی سوریه شاهد درگیری مسلحانه دو گروه تروریستی به نام‌های «گردان سپر هنانو» و «گردان عقاب‌های سلقین» بود.

درگیری مسلحانه بین این دو گروه تروریستی در نتیجه اختلاف برسر عملیات قاچاق سوخت مسروقه و اختصاص یافته به نانوایی‌ها و اهالی شهر سلقین و انتقال آن به ترکیه و فروش این سوخت به قیمت‌های غیر واقعی توسط سرکرده‌های این دو گروه مسلح روی داد.

درگیری‌های مسلحانه بین این دو گروه تروریستی کشته شدن بیش از چهار فرد مسلح از دو طرف و زخمی شدن شماری دیگر و منهدم شدن چندین مرکز تجمع دو طرف بر اثر شلیک خمپاره را به دنبال داشت.

در این ارتباط گزارش شده که عناصر مسلح گروه تروریستی سپر هنانو اقدام به تصرف تمام مراکز تجمع گروه تروریستی عقاب‌های سلقین و ربودن شماری از عناصر آن و خالی کردن ذخایر و انبارهای تسلیحاتی کردند که فرار سرکردگان گروه عقاب‌های سلقین به اماکن نامعلوم را درپی داشت که ایمن جنجون، فادی موسى، ابو رمضو و حمور الحمیمی بودند.

از سوی دیگر شماری از خرابکاران که در میان آنها چند سوری هم مشاهده می‌شدند و وابسته به گروه‌های مسلح فعال در سوریه بودند که اقدام به قطع راه بین المللی سوریه – لبنان در شهرک «العبودیه» لبنان کردند که از طریق گذرگاه «دبوسیه» به سوریه مرتبط می‌شود.

دراین ارتباط خرابکاران اقدام به سوزاندن تایرهای فرسوده خودروها در این بزرگراه بین المللی کردند که موجب ایجاد رعب و وحشت در میان خودروهایی شد که در این بزرگراه تردد می‌کردند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها