امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137902
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم ساز انگلیسی تبار قبل از این در دنیای تبلیغات و ویدیو فعالیت داشته است.قبل از این،لوک ایوانز بازیگر سینمای ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم ساز انگلیسی تبار قبل از این در دنیای تبلیغات و ویدیو فعالیت داشته است.قبل از این،لوک ایوانز بازیگر سینمای انگلستان برای بازی در نقش اصلی این فیلم انتخاب شده است.

از سه سال قبل بحث تولید نسخه تازه ای از اکشن دلهره آور «کلاغ» در صنعت سینما مطرح بوده است.اما به دلایلی که مشخص نیست،کار تولید آن چند بار به عقب افتاده است.تهیه کنندگان فیلم می گویند با انتخاب هاردی به عنوان کارگردان،تولید آن قطعی شده است.

این فیلم نسخه احیا و دوباره سازی شده فیلمی است که در سال   به روی پرده سینماها رفت.در نسخه اصلی،براندون لی پسر بروس لی در نقش کاراکتر محوری ماجرا بازی کرد.او در حین فیلم برداری این فیلم کسته شد.

در قصه «کلاغ»،او در نقش جوانی بازی می کرد که همراه نامزدش توسط عوامل منفی به قتل می رسد.او به کمک یک کلاغ مرموز دوباره به زندگی برمی گردد و تصمیم به انتقام خون خود و نامزدش می گیرد.

«کلاغ» تازه دومین ساخته بلند سینمایی هاردی به حساب می آید.اولین فیلم او «سطحی» حال و هوایی ترسناک دارد و بزودی به روی پرده سینماهای جهان می رود.

لوک ایوانز بازیگر نقش اصلی نسخه تازه «کلاغ» سال گذشته میلادی «ناگفته های دراکولا» را روی پرده سینماها داشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار