امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137909
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 140
    به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته کنسرت موسیقی رضا یزدانی خواننده راک در سالن میلاد نمایشگاه

 

 

به گزارش خبرنگار موسیقی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شب گذشته کنسرت موسیقی رضا یزدانی خواننده راک در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در دو سانس برگزار شد.

در این مراسم رضا یزدانی آهنگ‌های سلول شخصی، کوچه ملی، کجا گمت کردم، سیگار پشت سیگار، تهران تهران، دیوونه، فقط یه کمی چای واسه من بریز، سمت هیچ، جاده چالوس، کی فکرشو می‌کرد و خلیج فارس را در حضور مردم اجرا کرد.

در این اجرا هنرمندانی چون امین زندگانی، سام قریبیان، هومن سیدی، لاله اسکندی، الیکا عبدالرزاقی و میلاد کی‌مرام شرکت داشتند.

یزدانی در این اجرا نوستالژی‌های قدیمی خودش را تکرار کرد و ماکتی از یک پیکان را روی صحنه قرار داده بود که جالب توجه بود. آهنگ‌های تهران تهران و کوچه ملی که هر دو برای فیلم‌های سینمایی با همین عنوان است نیز در این راستا خوانده شد که با استقبال مواجه شد.

آغازگر این کنسرت آهنگ سلول شخصی از آلبوم جدید یزدانی بود که بعد از این اجرا از اندیشه فولادوند نیز تشکر کرد.

رضا یزدانی بعد از اجرای قطعه اول گفت: در این برنامه شش آهنگ جدید از آلبوم جدیدم را اجرا می‌کنم و 12 آهنگ هم از آلبوم‌های قدیمی را اجرا می‌کنم که انتخاب آن نیز طبق نظرسنجی‌ در اینستاگرام انجام شده بود.

وی بعد از اجرای یک آهنگ از پژمان جعفری نوازنده فولوت گروهش تشکر کرد و گفت ترک‌های وی حدودا به عدد 140 رسیده است.

یزدانی بعد از اجرای آهنگ به درخواست تماشاگران از مهمانان ویژه خود تشکر کرد. همچنین به صورت ویژه از همسر و فرزندش تشکر کرد که در این اجرا حضور داشتند.

در حین اجرا برنامه نظرسنجی پیامکی روی نمایشگر سالن نشان داده شده بود و از مردم خواسته بود که بهترین آهنگ آلبوم وی را انتخاب کنند.

وی در حین اجرای یکی از آهنگ‌ها یادی از فرامرز قریبان و مسعود کیمیایی کرد.

آخرین اجرای کنسرت یزدانی طبق روال آهنگ خلیج فارس بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و همه سالن آن را همراه با خواننده اجرا می کردند.

انتهای پیام/و

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار