امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137916
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 170
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حفیظ الله رفیعی مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حمایت‌های این انجمن گفت گفت: روند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حفیظ الله رفیعی مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حمایت‌های این انجمن گفت گفت: روند حمایتی و مشارکت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از آثار نمایشی که در راستای سیاستها و تدابیر کلان انجمن باشند همچنان ادامه دارد و تا کنون در دو مرحله بیش از 15 اثر را در سراسر کشور حمایت کرده ایم که امیدواریم این حمایتها تا پایان سال به بیش از 30 اثر نمایشی برسد.

وی افزود : هم اکنون برنامه ای ویژه برای شهر و استان تهران در نظر داریم و تا کنون آثار قابل ملاحظه ای از لحاظ کمی انجمن رسیده است که متاسفانه بدلیل عدم وجود سالن مناسب برای اجرا تعداد محدودی از آنان را می توانیم حمایت کنیم اما آمادگی خود را برای حمایت از آثاری که سالن مناسب برای اجرا داشته باشند، اعلام می کنیم.

رفیعی اضافه کرد: تا کنون در تهران نمایش «ژغار» به کارگردانی ابراهیم رهگذر مورد حمایت انجمن تئاتر قرار گرفته است و از نمایش «زندگی دیگران»‌ نوشته «آرمان طیران» و کارگردانی بهار محمود زاده که اخیرا در مجموعه برج میلاد به اجرا درآمده است حمایت شده است  و در آینده نیز درنظراست از آثار برگزیده و مطلوب حمایت به عمل آوریم که چندین اثر در مرحله عقد تفاهم نامه قرار داردکه به محض نهایی شدن رسانه ای خواهد شد.

وی افزود: در آینده ای نه چندان دور فراخوان جشنواره پانزدهم از طریق روابط عمومی انجمن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت تا هنرمندان و علاقمندان از کم و کیف پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت آگاه شوند و شرایط برای حضور در جشنواره فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها