امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137941
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در ارتباط با تکثیر و توزیع غیرقانونی کتاب­های ناشران بیانیه‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در ارتباط با تکثیر و توزیع غیرقانونی کتاب­های ناشران بیانیه‌ ای صادر و روی وبگاه آن اتحادیه منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

همکاران محترم توجه دارند که کتاب­ فروشی به عنوان یک واحد صنفی، آخرین حلقه اتصال تولید کننده محصول به مصرف کننده آن است و نقش مهمی را در بسترسازی برای تولید بیشتر ایفا می­ نماید. متاسفانه اخیراً مشاهده شده است که عده ­ای سودجو در تهران و بعضی از شهرستان­ ها بر این بازار فرهنگی هجوم آورده و با چاپ، تکثیر و توزیع غیرقانونی کتاب­ های ناشران، ضمن تعدی به حقوق آنها فرصت را برای وجود یک بازار سالم فرهنگی محدود کرده­ اند.

اتحادیه ناشران و کتاب­فروشان با مساعدت و همکاری جمعی از اعضای صنف و از طریق رایزنی با تعدادی از وکلای محترم دادگستری کشور و نیز تمهید مقدمات لازم با دادسراهای مربوط مصمم است با متخلفان برخورد کرده و از طریق شناسایی و معرفی آنان به مراجع قانونی با این فعالیت غیرفرهنگی برخورد نموده و از ضایع شدن حقوق همکاران خود جلوگیری نماید.

انتظار می­ رود کلیه همکاران متعهد ومحترم کتاب­فروش دقت لازم را به هنگام انتخاب و خرید کتاب مبذول داشته و ضمن دریافت فاکتور از اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

با توجه به اعلام آمادگی معاونت نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی در خصوص برخورد با افراد متخلف، اتحادیه انتظار دارد مراتب را فوری از طریق فکس به شماره 77512599 و یا از طریق ایمیل به آدرس info@tpba.ir ویا از طریق نامه به نشانی خیابان انقلاب پیچ شمیران، کوی شهید محسن عباسی اصفهانی کوچه شریف، پلاک 1 دریافت نمایند.

انتهای پیام/و

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها