امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137962
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسن فکری رئیس بخش مسابقات علمی «چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ» با اشاره به آثار ارسال شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسن فکری رئیس بخش مسابقات علمی «چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ» با اشاره به آثار ارسال شده به این جشنواره، گفت: نزدیک به 30 اثر علمی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

وی با بیان اینکه  19 کتاب، 5 مقاله و 6 پایان‌نامه به دبیرخانه «چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ» ارسال شده است، اضافه کرد: کار داوری آثار پس از تشکیل شورای علمی آغاز خواهد شد و برگزیدگان این دوره نیز همزمان با مراسم اختتامیه  معرفی خواهند شد.

فکری با اشاره به ویژگی‌های علمی این دوره از جشنواره، عنوان کرد: تقریباً برای اولین بار است که آثار علمی اعم از مقاله، کتاب و پایان‌نامه به این صورت داوری می‌شوند. داوری‌ها بر اساس معیارهای علمی انجام خواهند شد و به سادگی با آثار برخورد نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد آثاری را معرفی کنیم که ویژگی‌های علمی برجسته‌ای داشته باشند. این دوره از جشنواره به صورت پایلوت است و در برنامه‌ریزی‌ سال‌های آینده تلاش خواهیم کرد تا از دستاوردهای این دوره بهره ببریم.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار