امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 137992
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۸
تعداد بازدید: 18
حسن طائی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ...

حسن طائی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره زمان برگزاری جلسه بعدی شورای عالی اشتغال، اظهار داشت: این جلسه که به صورت فصلی برگزار می‌شود، در بهمن ماه تشکیل خواهد شد.

وی افزود: در جلسه بعدی علاوه بر پیگیری مصوبات قبلی شورا که سوم آذرماه برگزار شد، چند دستور کار جدید هم خواهیم داشت که تمام اعضا حضور می‌یابند.

به گزارش فارس، طایی درباره جلسه سوم آذرماه با اشاره به اینکه حمایت شبکه بانکی از بنگاه تولیدی و نرخ سود تسهیلات اعطایی از سیستم بانکی مورد بررسی قرار گرفت، گفته بود:نتایج نحوه حمایت مالی از بخش‌‌های تولیدی در جلسه بعدی اعلام خواهد شد.

وی تأکید کرده بود: استفاده از ظرفیت اشتغال زایی روستاها با توجه به جمعیت 30 درصدی حاضر با بهره‌گیری از سیاست‌گذاری‌های مناسب برای جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و هدایت به سمت زندگی روستایی از مهم‌ترین مباحث مورد تأکید در شورایعالی اشتغال است.

همچنین معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت کار توانمندی دانش آموختگان دانشگاه را مورد توجه قرار داده و از همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای در کنار سیستم آموزش عالی برای تکمیل مهارت‌های لازم برای بازار کار خبر داده بود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار