امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۱۷:۱۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1380
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 266
محسن رضایی امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: من آذربایجان را دوست دارم و هر وقت فرصت داشته باشم ...

محسن رضایی امروز در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: من آذربایجان را دوست دارم و هر وقت فرصت داشته باشم برای دیدار با مردم خوب و قهرمان آذربایجان به این استان سفر می‌کنم.

وی افزود: از قهرمانان آذربایجان در دفاع مقدس به خصوص آقا مهدی باکری خاطره خوبی دارم و از آقا مهدی باکری گرفته تا ستارخان، باقرخان، شهریار و تیم پرافتخار تراکتور احترام خاصی بر آنها قائل هستم.

رضایی، هدف از سفر خود به آذربایجان را دیدار با مردم و نخبگان استان اظهار کرد و گفت: در مورد بحث‌هایی که رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود در مورد حماسه سیاسی و اقتصادی مطرح کردند، وظیفه داریم که بیشتر در میان مردم حضور داشته باشیم.

وی اضافه کرد: شرایط امسال شرایط سختی است که با همکاری و هوشیاری باید بتوانیم از آن عبور کنیم و این حماسه‌ها را به وجود آوریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: به نظر من از ظرفیت آذربایجان به خوبی استفاده نشده است، آذربایجان این ظرفیت را دارد که هم در بعد ملی و داخلی هم در بعد خارجی و بیرون از مرزها نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.

وی تاکید کرد: آذربایجان‌شرقی می‌تواند یک قطب بزرگ اقتصادی در منطقه باشد و می‌تواند از طریق قطب فرهنگی و سیاسی خود بر پیشرفت استان و کشور تاثیر داشته باشد.

رضایی در مورد بحث ائتلاف‌ها نیز گفت: من در هیچ ائتلافی وارد نخواهم شد و ائتلاف را می‌گذارم برای بعد از انتخابات، فکر می‌کنم ائتلاف با مردم در این برهه از هر چیز مهم‌تر است.

وی تصریح کرد: هیچ چیزی جای پیروزی ملت ما را برای امسال و سال‌های آینده پر نخواهد کرد.

رضایی گفت: باید به وحدت و پیروزی ملت فکر کنیم، بنابراین ورود در ائتلاف‌ها ممکن است به تفرقه جدیدی کشیده شود.

وی تاکید کرد: با احترام به همه این ائتلاف‌ها ان‌شاءالله این ائتلاف‌ها را به بعد از انتخابات می‌گذاریم.

انتهای پیام/60002/ع30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها