امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138001
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۴:۱۷
تعداد بازدید: 259
امام خمینی(ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود. مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور تأکید کرد:‌ سپاه حامی نظام است و دولت نیز بخش مهمی از نظام را ...

امام خمینی(ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود. مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور تأکید کرد:‌ سپاه حامی نظام است و دولت نیز بخش مهمی از نظام را تشکیل می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور و رئیس‌ مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری درخصوص انتشار مطالبی که منجر به اختلاف‌افکنی بین دولت و سپاه می‌شود، ضمن تأکید بر همکاری همه‌جانبه سپاه و دولت اظهارداشت: امام خمینی(ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود. مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور تأکید کرد:‌ سپاه حامی نظام است و دولت نیز بخش مهمی از نظام را تشکیل می‌دهد. وی در ادامه یادآورشد: همکاری سپاه با دولت یک همکاری همه‌جانبه و راهبردی است. سایت «خبرآنلاین» وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، امروز با انتشار مطلبی توهین آمیز و اختلاف برانگیز، تلاش کرد تا خط ضدانقلابی تقابل رئیس جمهور با سپاه را مجدداً احیا کند. در یادداشت سایت خبرآنلاین با عنوان «رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس جمهور»به سبک رسانه های ضدانقلاب، اتهامات سخیفی که بارها توسط امثال نوری زاده و سازگارا علیه رزمندگان جان برکف و ایثارگر سپاه و بسیج مطرح گردیده، بازسازی و بازخوانی شده است.

برچسب ها:
آخرین اخبار