امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138003
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۴:۳۱
تعداد بازدید: 1109
عناصر تکفیری داعش اطراف فرودگاه نظامی دیر الزور ده‌ها تروریست داعشی به هلاکت رسیدند که در میان آنها تروریست‌های معروفی مانند"غسان ناصر ...

عناصر تکفیری داعش اطراف فرودگاه نظامی دیر الزور ده‌ها تروریست داعشی به هلاکت رسیدند که در میان آنها تروریست‌های معروفی مانند"غسان ناصر الحمدان"، از سرکردگان داعش در منطقه "المو حسن" و "منصور جابر سلمان"، از دیگر سرکردگان داعش در منطقه شناسایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف استان دیرالزور، در شرق سوریه با هلاکت ده‌ها داعشی که بین آنها زنان انتحاری نیز مشاهده می‌شدند، درحالی ادامه یافت که منابع نزدیک به داعش از انتشار بیماری‌های پوستی بین عناصر این گروه خبر می‌دهند. به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های خود در استان "دیر الزور"، واقع در شرق سوریه موفق شدند، پیشروی‌هایی را در مناطق تحت تصرف گروه تروریستی تکفیری "داعش" در این استان محقق کنند. در این ارتباط یک منبع میدانی سوری تاکید کرد که در جریان درگیری‌های رخ داده میان ارتش سوریه و عناصر تکفیری داعش اطراف فرودگاه نظامی دیر الزور ده‌ها تروریست داعشی به هلاکت رسیدند که در میان آنها تروریست‌های معروفی مانند"غسان ناصر الحمدان"، از سرکردگان داعش در منطقه "المو حسن" و "منصور جابر سلمان"، از دیگر سرکردگان داعش در منطقه شناسایی شدند. این درحالی است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه حملات تروریست‌های داعشی به شهرک آزاد شده "البغیله" و مقر لشکر (137) ارتش سوریه در دیر الزور را دفع کرده و ده‌ها تروریست را به هلاکت رساندند.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها