امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138014
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعدالله نصیری قیداری معاون پارلمانی وزیر علوم در حاشیه مراسم معارفه سرپرست جدید ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعدالله نصیری قیداری معاون پارلمانی وزیر علوم در حاشیه مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه پیام نور در جمع خبرنگاران در رابطه با تصمیم‌گیری برای بورسیه‌ها گفت:‌ بهتر است این کارها در یک فضای کاملاً حقوقی و با عدالت انجام شود.

وی افزود: ممکن است نام بردن افراد شائبه‌هایی ایجاد کند که به صلاح دانشجویان و نظام نیست.

نصیری قیداری گفت:‌ افرادی که باید به این موضوع رسیدگی کنند کار خود را انجام می‌دهند. هم کمیته بدوی و هم کمیته تجدیدنظر در چارچوب قانون عمل می‌کند ان‌شاءالله همه تلاش‌ها خواهد شد تا حقی از کسی ضایع نشود.

معاون پارلمانی وزیر علوم در ادامه در رابطه با اینکه آیا کمیسیون آموزش قرار است برای بررسی بورسیه‌ها کسی را معرفی کند، گفت:‌ از این کمیسیون هم‌اکنون هم نماینده‌ای برای این مسئله وجود دارد و البته حکم وزیر هم در این رابطه صادر شده است.

وی گفت: در کمیته بدوی دو نفر از مجلس حضور داشتند در کمیته تجدیدنظر علاوه بر این دو نفر فرد دیگری از کمیسیون آموزش و تحقیقات عضو این کمیسیون شدند.

وی ادامه داد: جمعیت بورسیه‌ها زیاد است اگر حتی 10 درصد این جمعیت هم بخواهند اعتراض کنند چیزی حدود 400 تا 500 نفر می‌شود و رسیدگی به پرونده این تعداد قطعاً زمان‌بر است.

معاون پارلمانی وزیر علوم تصریح کرد: در گذشته کمیته‌‌ای که در این رابطه وجود داشت حتی ایام تعطیل مانند عید قربان جمعه‌‌ها و همه ایام هفته را با جدیت کار می‌کرد و ان‌شاءالله با سرعت بیشتر بتوانیم به این مسئله رسیدگی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها