امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138031
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ...

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به انتشار یادداشت وقیحانه سایت خبرآنلاین که خط ضدانقلابی تقابل رئیس‌جمهور با سپاه را مطرح کرده اظهارداشت:‌ انتشار چنین مطالبی را محکوم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه سپاه همیشه در کنار دولت‌های گذشته و دولت یازدهم قرار داشته، تصریح‌کرد: باید جلوی انتشار مطالبی که به دروغ موجب حاشیه‌سازی می‌شود را گرفت.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری همچنین تأکید کرد: قانون وظایف سپاه و ریاست‌جمهوری را مشخص کرده و آنها همواره در این مسیر قانون حرکت کرده‌اند.

به گزارش فارس، سایت «خبرآنلاین» وابسته به حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد و معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، امروز با انتشار مطلبی توهین آمیز و اختلاف برانگیز، تلاش کرد تا خط ضدانقلابی تقابل رئیس جمهور با سپاه را مجدداً احیا کند. در یادداشت سایت خبرآنلاین با عنوان «رمزگشایی از فساد ابوذر و سلمان در کلام رئیس جمهور»به سبک رسانه های ضدانقلاب، اتهامات سخیفی که بارها توسط امثال نوری زاده و سازگارا علیه رزمندگان جان برکف و ایثارگر سپاه و بسیج مطرح گردیده، بازسازی و بازخوانی شده است.

( برای اطلاع از جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار