امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138032
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان با حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقایی وزارت ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان با حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که بمناسبت سفر وزیر سابق لبنان بمنظور شرکت در اجلاس وحدت اسلامی انجام شد، آخرین تحولات منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به گفتگوی نمایندگان جریان المستقبل و حزب الله ابراز داشت که انجام گفتگو بین 14 مارس و 8 مارس می تواند در تلطیف فضای عمومی لبنان تاثیر مثبت داشته باشد. 

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان همچنین درباره موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به اقدامات اخیر روسیه در رابطه با یافتن راه حلی برای حل بحران سوریه از طریق گفتگوی سوری - سوری ابراز داشت که گفتگوی ملی در سوریه بخشی از طرح چهار ماده ای جمهوری اسلامی ایران در حل سیاسی بحران سوریه است و ما از ابتکار روسیه در برگزاری نشست در مسکو استقبال می کنیم و دیدگاههای خود را با مقامات مسکو تبادل کرده ایم.

وی افزود: تهران و مسکو قویا بر حمایت های خود از کشورهای منطقه در مبارزه با تروریسم ادامه خواهند داد.
 انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها