امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138043
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
حمید‌رضا ترقی مسئول کمیته بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به

حمید‌رضا ترقی مسئول کمیته بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به برگزاری همایش احزاب اسلامی که قرار است امشب در تهران برگزار شود اظهار کرد: سخنران مراسم امشب محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خواهد بود.

وی با بیان اینکه 43 نفر از شخصیت‌های حزبی 20 کشور اسلامی جهان در همایش احزاب اسلامی شرکت خواهند کرد به احزاب داخلی شرکت‌کننده در مراسم امشب اشاره و خاطرنشان کرد: مدعوین مراسم امشب محمد‌رضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت، صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان، محمد‌باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، عباسپور دبیر‌کل جامعه اسلامی دانشگاهیان، مرتضی آقاتهرانی دبیرکل حزب پایداری و حزب کارگزاران خواهند بود.

ترقی در ادامه هدف از برگزاری احزاب اسلامی را ارتباط موثرتر با احزاب اسلامی جهان عنوان و تصریح کرد: بنا داریم تا هماهنگی و همگرایی بین احزاب اسلامی به وجود آید تا همگی به تحلیل واحدی نسبت به جهان اسلام و چالش‌های پیش روی آن برسند.

وی افزود: باید قابلیت احزاب را در کشورهای اسلامی و در تحکیم امت اسلامی فعال کنیم و با تشکیل دبیرخانه احزاب اسلامی بتوانند واکنش سریعی نسبت به مسائل سیاسی فرهنگی در مقابل تهدیدها و تحریم‌های دشمنان داشته باشند.

مسئول کمیته بین‌الملل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: بهتر است روحیه جمع‌گرایی را در فعالیت‌های تشکیلاتی بین مسلمانان گسترش دهیم و از رفتار فرد‌گرایانه خودداری کنیم و زمینه یک اتحادیه برای احزاب اسلامی در جهان صورت دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها