امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13805
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۵۶
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه به پیشروی خود در منطقه «الرشدیه» از توابع استان دیر الزور ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه به پیشروی خود در منطقه «الرشدیه» از توابع استان دیر الزور در شرق سوریه ادامه دادند و موفق شدند یک دستگاه خودرو مجهز به تیربار عناصر مسلح در این منطقه را منهدم و شماری از عناصر مسلح را در این منطقه به قتل برسانند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه یک مرکز تجمع افراد مسلح در نزدیکی مدرسه «الهاشمیه» در منطقه «الشیخ یاسین» در شهر دیر الزور را هدف قرار داده و منهدم کردند.

همچنین منطقه «الجبیله» نیز شاهد درگیری نیروهای ارتش سوریه با افراد مسلح بود که در نتیجه آن چند فرد مسلح کشته شدند. این درحالی است که عناصر مسلح اقدام به ترور «شریده العلی»، رئیس سندیکای کشاورزان دیر الزور در شهر «المیادین» کردند.

اما از استان الحسکه یکی دیگر از استان‌های شرق سوریه گزارش شده که عناصر مسلح اقدام به سرقت تجهیزات نفتی از جمله شبکه و سرهای حفاری چاه‌های نفت و انتقال آنها به ترکیه کردند. ارزش تجیهزات سرقت شده ده‌ها میلیون‌ها لیره سوری برآورد شده است.

همچنین شلیک عناصر مسلح به شنبه بازار منطقه «الشدادی» در الحسکه یک شهروند سوری کشته و چند نفر دیگر زخمی شدند.

و سرانجام اینکه از استان رقه، در شمال مرکزی سوریه گزارش شده است که نیروهای ارتش سوریه حمله افراد مسلح به مقر گردان 17 این شهر را دفع و با نصب یک کمین برای افراد مسلح 20 نفر از آنها را به قتل رساندند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها