امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138050
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ رسول خضری نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی  پیش از ظهر امروز ...

 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ رسول خضری نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی  پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: ما با مشکل بیکاری و عدم اشتغال مواجه هستیم، میزان بیکاران باسواد کشور چند برابر بیکاران بیسواد کشور است و این نشان می‌دهد که در استان‌های مرزی این آمار به شدت بالاتر است.

وی افزود: هیچ کس منکر برخی مشکلات و بحران‌ها در مقطع کنونی نیست، اما دولت باید برنامه‌های کارآمدتر و منسجم‌تری را در مورد حل معضل اشتغال و ... ارائه دهد.

نماینده سردشت خاطرنشان کرد: آمار و مشاهدات نشان می‌دهد که خشونت علیه زنان به عنوان یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی مطرح و لازم است که از تمام امکانات به ویژه ابزار رسانه‌ها برای سیاست‌گذاری درست و فرهنگسازی در خصوص عدم خشونت علیه زنان چه در اجتماع و چه در خانواده بهره بگیریم.

خضری تصریح کرد: یکی از بنیادی‌ترین الزامات توسعه در هر کشور توجه به پژوهش‌های علمی و اهمیت دادن به تحقیقات کاربردی است و ما نیز اگر به دنبال توسعه هستیم باید به این بخش توجه ویژه‌ای داشته‌ باشیم.

وی ادامه داد: یکی از مسائلی که وحدت ملی و امنیت ملی ما به آن وابسته است ایجاد عدالت و رفع نابرابری‌هاست و رفع محرومیت از مناطق محروم کشور باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده سردشت در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولان خواستار رسیدگی و حل آنها شد.

انتهای پیام/        

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها