امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138060
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (17 دی ماه 93) از ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (17 دی ماه 93) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به این شرح است:

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزرای کشور و اقتصاد خواستار تسریع در حل مشکل مردم ارومیه در مورد موسسه پیک رحمت شد.

حسن تأمینی نماینده مردم رشت و وزیر بهداشت در مورد علت عدم توجه به جایگاه پرستاران تذکر داد.

محمد مهدی زاهدی و احمد سالک نمایندگان کرمان و اصفهان در تذکری به وزیر کشور خواستار توضیح علت تغییرات و جابه‌جایی غیرمنطقی و سیاسی در استانداری‌های کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان شدند.

فتح‌‌‌الله حسینی و سید حسین دهدشتی نمایندگان قصرشیرین و آبادان به رئیس‌ جمهور در مورد عدم ابلاغ سند راهبردی خدمات رزمندگان تذکر دادند.

موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار اجرای دولت الکترونیک و شفافیت شرح وظایف و کنترل عملکرد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و تسریع در واگذاری شرکت مهاب قدس به شرکت عمران آستان قدس رضوی برای اجرای راه‌آهن مشهد ـ بجنورد ـ گرگان شد.

عباس مقتدایی خوراسگانی نماینده مردم اصفهان به رئیس‌ جمهور ضرورت توجه به میراث فرهنگی کشور برای احیا و مرمت ابنیه تاریخی را متذکر شد.

محمد علی مددی نماینده مردم میانه در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار تسریع در صدور مجوز انجمن سینمای جوانان و خانه فرهنگ شد.

عباس مقتدایی خوراسگانی نماینده مردم اصفهان به وزیر صنعت ضرورت نظارت دقیق‌تر بر فروشندگان غیرقانونی لوازم پزشکی و جلوگیری از واردات آن و جلوگیری از ایجاد غرفه بدون مجوز در بیمارستان‌ها و نیز ضرورت حمایت بیشتر از تولیدکنندگان داخلی و جلوگیری از واردات بی‌رویه که موجب خسارت به تولیدات داخلی شده را متذکر شد.

حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار نظارت بیشتر بر عملکرد بانک مرکزی در خصوص عدم اجرای مصوبه دولت مبنی بر استمهال سه ساله وام کشاورزان و تولیدکنندگان شد.

محمدعلی مددی نماینده مردم میانه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار جلوگیری از عزل و نصب‌های سیاسی و غیرکارشناسی در این وزارتخانه در سطح کشور و به ویژه در استان آذربایجان شرقی شد.

حبیب آغاجری نماینده مردم ماهشهر به وزیر راه و شهرسازی تسریع در رفع مشکلات مسکن مهر را متذکر شد.

ابراهیم آقامحمدی،‌بهرام بیرانوند و علی کائیدی نمایندگان خرم‌آباد،‌بروجرد و پلدختر به وزیر کشور لزوم برخورد با مدیران سیاسی استان لرستان به علت برپایی همایش‌های وحدت‌شکن و اهانت به مجلس شورای اسلامی و علما و روحانیت را متذکر شدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها