امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 138087
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
هوشنگ خندان‌دل در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره لایحه مدیریت شهری و انتخاب شهردار توسط مردم در شهرهای بیش از 200 هزار نفر جمعیت، اظهار ...

هوشنگ خندان‌دل در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره لایحه مدیریت شهری و انتخاب شهردار توسط مردم در شهرهای بیش از 200 هزار نفر جمعیت، اظهار داشت: لایحه مدیریت شهری تلاشی برای سازماندهی جدید در امور مدیریت شهری است.
وی ادامه داد: این لایحه حدود 3 ماه پیش به دولت ارسال شده و در کمیسیون‌های مختلف  مراحل آن در حال بررسی است.
خندان‌دل بیان داشت: لایحه مدیریت شهری بازنویسی مجدد قانون شهرداری‌هاست و برای ساماندهی مجدد مدیریت شهری و اقداماتی که باید صورت بگیرد، تدوین شده است.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور خاطرنشان کرد: در این لایحه وظایف جدیدی را برعهده شهرداری‌ها محول می‌کنند و تجمیع تمامی مدیریت‌ها از از جمله آب و فاضلاب، میراث فرهنگی و ... در اختیار مدیریت شهری و شورای شهر قرار می‌گیرد.
وی گفت: پس از تصویب این لایحه در دولت به مجلس ارسال می‌شود و مجلس نیز نسبت به تصویب نهایی این لایحه اقدام می‌کند.
خندان‌دل در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا جلسه‌ای با مخالفان و موافقان این لایحه برگزار شده است، گفت: هنوز جلسه‌ای در این خصوص برگزار نشده است و انتخاب شهردار در شهرهای 200 هزار نفر جمعیت توسط مردم بخشی از این لایحه است و به قوت خود باقی خواهد ماند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها